• Pradžia
  • Erasmus+ Tobulėjantys mokytojai-geresnė mokykla

Sėkmingas Erasmus projekto „Tobulėjantys mokytojai- geresnė mokykla“ užbaigimas

Erasmus+

 

 

 

Sėkmingas Erasmus projekto „Tobulėjantys mokytojai- geresnė mokykla“ užbaigimas

2020 metų rugsėjo 2 diena- oficiali Erasmus KA-1 projekto „Tobulėjantys mokytojai- geresnė mokykla“ užbaigimo data. Džiugu, kad iki pirmos Covid-19 pandemijos bangos suspėjome atlikti beveik visas projekto paraiškoje suplanuotas veiklas ir sukurti skaitmeninį leidinį apie į(si)vertinimo būdus ir priemones.

Skaityti daugiau ...

Metodinis leidinys

Erasmus+

 

 

Pasibaigusio Erasmus+ KA1 projekto rezultatas- metodins leidinys apie vertinimo metodus

                             Baigėsi Erasmus+ KA1 projektas “Tobulėjantys mokytojai- geresnė mokykla”. Projekto metu dalyviai vyko į kvalifikacijos kėlimo kursus ir darbo stebėjimo vizitus užsienio mokyklose. Įgytas žinias ir patirtis, apie kurias galite paskaityti ankstesniuose straipsniuose, projekto dalyviai taikė savo veiklose. Projekto  rezultatas- metodinis leidinys „Modernūs ir kūrybiški mokinių mokymosi pažangos į(si)vertinimo metodai ir būdai 21-ojo amžiaus Europos mokyklose “ yra visų projekto dalyvių bendras darbas.

Skaityti daugiau ...

Kvalifikacijos kėlimo kursai Barselonoje

Erasmus+

 

 

 Barselonoje (1)         Projektas ,,Tobulėjantys mokytojai-geresnė mokykla” artėja į pabaigą, vykdomos suplanuotos veiklos ir užbaigiami darbai. Pagal Erasmus+ KA-1 projekto veiklų planą kovo pradžioje gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ir dvi mokytojos dalyvavo savaitės trukmės kvalifikacijos kėlimo kursuose Barselonoje, Ispanijoje. Paprašiau  dalyvių pasidalinti savo patirtimis ir įspūdžiais apie mobilumo vizitą, t.y. ar kursų turinys atitiko jų lūkesčius, ką naudingo ir vertingo sužinojo ir planuoja pritaikyti savo darbe ar gimnazijos veiklose, su kokiais iššūkiais ir sunkumais susidūrė bei kas paliko didžiausius įspūdžius.

Skaityti daugiau ...

Darbo stebėjimo vizitas Estijoje

Erasmus+

 

 

arukula progimnazija Lapkričio 11-13 d. Daiva Macijauskienė ir Margarita Zadorožnienė dalyvavo darbo stebėjimo vizite Estijoje Arukulos progimnazijoje, Arukuloje pagal Erazmus+ programos KA-1 projektą „Tobulėjantys mokytojai - geresnė mokykla“.  Vizito tikslas buvo susipažinti su Estijos švietimo sistema, vertinimu ir įsivertinimu, siekiant mokinių mokymosi pažangos.

Skaityti daugiau ...

Darbo stebėjimo vizitas Portugalijoje

Erasmus+

 

 

darbovizitasportugalijoje (1)      Erasmus + KA1 projekto ,,Tobulėjantys mokytojai - geresnė mokykla“ veiklos įsibėgėja. Darbo stebėjimo vizitų maratoną  pratęsėme spalio 28 - lapkričio 1 dienomis lankydamos ir stebėdamos istorijos, geografijos, ekonomikos, statistikos, anglų bei ispanų kalbų pamokas Portugalijoje, Lisabonos Antonio Damasio vidurinėje mokykloje, kurioje mokosi 1870 mokinių, dirba 200 mokytojų. Darbo stebėjimo vizito tikslas - susipažinti su portugalų švietimo sistema, ugdymo metodų naujovėmis, mokymo(si) pasiekimų vertinimu, įsivertinimu, švietimo inovacijomis ir švietimo vadybos ypatumais.

Skaityti daugiau ...

Daugiau straipsnių...