Mąstykite nestandartiškai, mokykitės netradiciškai

Baigiamasis Erasmus+ KA229 projekto mobilumas ,, Mąstykite nestandartiškai, mokykitės netradiciškai” 

LogosBeneficairesErasmus RIGHTfunded

Rugsėjo 19-23 dienomis įvyko  Erasmus + projekto ,,Old places-new spaces" baigiamasis mobilumo vizitas Lietuvoje. Pirmadienį projekto partneriai atvyko į mokyklą. Susitikimas prasidėjo IIe kl. mokinės Austėjos K. nuostabia daina apie Lietuvą bei administracijos pasveikinimu mobilumo dalyviams.  Video peržiūros apie ankstesnius mobilumus sukėlė daug šiltų emocijų. Apžiūrėję mokyklos erdves, susitikimo dalyviai įsitraukė į susipažinimo veiklas. Po pietų mokyklos valgykloje vyko pažintis su Rokiškio miestu. Rokiškio krašto muziejuje visi svečiai sudalyvavo tapymo ant stiklo ir žalvarinių papuošalų gamybos edukacijose... Dieną vainikavo draugiškas pasibuvimas ir bendravimas prie vakarienės stalo...

Skaityti daugiau ...

Trečiasis mobilumo vizitas Slovakijoje

LogosBeneficairesErasmus RIGHTfunded

1 (1)2022 m. birželio 12d. 3 mokytojų bei 8 mokinių komanda išvyko į mobilumo vizitą , Spišska Nova Ves mieste, Slovakijoje, Tai jau trečioji Erasmus+ KA229 projekto „Old places – new spaces“ kelionė.

Skaityti daugiau ...

Antrasis mobilumo vizitas Turkijoje

LogosBeneficairesErasmus RIGHTfunded

1 (29)Kovo 23-29 dienomis Erasmus + KA229 projekto “Old places-new spaces”  narės lankėsi  Trabzono Sosyal Bilimler licėjuje, Turkijoje.

Skaityti daugiau ...

Plakato apie senuosius Rokiškio pastatus konkursas

LogosBeneficairesErasmus RIGHTfunded

PlakataiErasmus +KA229 projekto “Old places- New spaces” (liet,,Senos vietos- naujos erdvės”) grupės nariai gavo kūrybinę užduotį- sukurti saitmeninį plakatą apie vieną iš senųjų Rokiškio miesto ar rajono pastatų. Plakate turėjo būti dvi to pastato nuotraukos: viena, vaizduojanti pastatą praeityje, o kita- pastatą dabar. Taip pat reikėjo sukurti video pasakojimą arba istoriją apie tą pastatą. Plakate buvo užfiksuotas tik istorijos pavadinimas ir pirmoji  frazė ar pirmasis pasakojimo sakinys, o visa istorija paslėpta po QR kodu.

Skaityti daugiau ...

Daugiau straipsnių...