• Pradžia
  • Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje

Mokytojų klubas sėkmingai tyrinėja projekte 

fotoprojektas (1)Projekto „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ veiklos lyg į sūkurį įtraukė Mokytojų klubo narius. Įvyko nauji  projekto veiklų susitikimai. 

Vasario 18 d. nuotoliniame susitikime mokytojai intensyviai dirbo nagrinėdami keturių temperamentų žmogaus elgesio modelį DISC, pagal kurį lengviau suprasti save ir kitus. Remdamiesi juo, grupėse kūrė pamokų užduotis.

Skaityti daugiau ...

Susitikimas su kuratoriumi L.Kulikausku

1 (7)Kovo 3 ir 8 dienomis IIb klasės mokiniai dalyvavome projekto ,,Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje” susitikimuose su kuratoriumi Luku Kulikausku. Kovo 3 dieną sukūrėme pabėgimo kambarį gimnazijos Senųjų rūmų aktų salėje. Temą pasirinkome integruodami muzikos ir dailės pamokas. Muzikos pamokos tema - kompozitorius M. K. Čiurlionis ir jo sukurta simfoninė poema ,,Jūra”, o dailės - hepeningas. Pasitelkę šias dvi temas sugalvojome, kokias užduotis galima būtų atlikti mūsų pabėgimo kambaryje. Išbandyti kambario pasikvietėme IIa klasės mokinius, kurie turėjo galimybę pasijusti kaip paplūdimyje prie jūros.

Skaityti daugiau ...

Mokausi iš kino

1 (2)Projekto "Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje" Mokytojų klubo nariai vasario 15 d. vyko į kino edukacijos seansą "Skalvijos" kino centre. Tai buvo puiki proga susipažinti su projekte dalyvaujančių kitų mokyklų Mokytojų klubų nariais bei sudalyvauti edukaciniame-praktiniame užsiėmime. Peržiūrai buvo pateiktas naujausias režisieriaus Piotr Domalewski filmas "Aš niekada neverkiu". Filmo siužetas pasakoja apie iššūkius, kuriuos šeimoms sukelia masinė ekonominė emigracija, analizuojama tėvų ir vaikų susvetimėjimo tema. Filmo, sukėlusio daug emocijų ir prisiminimų, nagrinėjimas vyko ne tik grupėse, bet ir grįžtant namo. Kino centro „Skalvija“ projektas „Mokausi iš kino“ skatina pedagogus atrasti daugiau mokymosi galimybių ir išplėsti ugdymosi aplinką.

Skaityti daugiau ...

Kūrybinės mintys, gimusios bibliotekoje

1 (1)Tęsiasi projekto „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ Mokytojų klubo užsiėmimai. Šį kartą susitikimo vieta buvo Rokiškio Juozo Keliuočio viešoji biblioteka. Svetingos bibliotekininkės aprodė renovuotas erdves. Kad ir kiek kartų būtum bibliotekoje, visada sužinai, pamatai ką nors naujo. Juozo ir Alfonso Keliuočių palikimo studijų centre mus pasitikusi bibliotekos direktorė ir šio centro pirmininkė Alicija Matiukienė pasidžiaugė naujais eksponatais: autentišku Juozo Keliuočio stalu, senu radijo aparatu, kuriuo vis dar galima pasiklausyti plokštelių iš gausios Juozo Keliuočio kolekcijos.

Skaityti daugiau ...

Pamoka L.Šepkos parke

1 (1) 1600Sausio 27 dieną II b klasės mokiniai įgyvendino projekto „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje” idėjas su projekto kūrėju Luku Kulikausku. Turėjome netradicinę integruotą dailės ir muzikos pamoką su mokytojais E. Kundrotu ir I. Vagone. Tiesa, šios įdomios pamokos kūrėjai esame mes patys.

Skaityti daugiau ...

Daugiau straipsnių...

  • 1
  • 2