Karjeros mugė 2019

muge atidarymas (2)2019 metų vasario 28 dieną Rokiškio Juozo – Vaižganto gimnazijos ,,Romuvos‘‘ padalinyje vyko tradicinė ,,Karjeros mugė‘‘. Šis renginys , vykstantis jau nebe pirmus, tapo gražia tradicija į gimnaziją sukviesti rajono moksleivius pasidomėti būsimomis studijomis.

Renginio iniciatorė, karjeros koordinatorė R.Valentienė kartu su gimnazijos moksleiviais, Rokiškio rajono moksleivių taryba ir rajono savivaldybės švietimo centru pakvietė pasireklamuoti 16 aukštųjų ir 2 profesines mokyklas.

Rajono moksleiviai turėjo galimybę susitikti su aukštųjų ir profesinių mokyklų atstovais, dėstytojais, studentais. Kiekvienas turėjo galimybę užduoti jam rūpimus klausimus. Renginio atidarymo metu svečiai pamatė gimnazistų sukurtą filmuką, kuriame įtakingi Rokiškio žmonės dalijosi savo patirtimi apie profesijos pasirinkimą, galimybes gyventi ir dirbti Rokiškyje bei palinkėjo moksleiviams teisingai ir atsakingai pasirinkti savo karjeros kelią. Mugėje taip pat svečiavosi rajono savivaldybės, kultūros ir verslo atstovai, su kuriais moksleiviai dalyvavo neformalioje diskusijoje. Susipažinę ir pabendravę su aukštųjų ir profesinių mokyklų atstovais mokiniai rinkosi paskaitas, kur gavo daug žinių. Šis renginys buvo ne tik įdomus, bet ir informatyvus. Moksleiviai, jau suplanavę savo ateitį, gavo atsakymus į rūpimus klausimus apie dominančias profesijas , o karjeros kelio vis dar ieškantys turėjo galimybę sužinoti apie studijų programų įvairovę.

J.Dirsienė