Anglų kalbos konkursas

anglukalboskonkursas (3)Balandžio 12-13 d. mūsų gimnazijos IId klasės mokinys Paulius Buidovas dalyvavo respublikiniame 9-10 kl. mokinių anglų kalbos konkurse.

Daugiau nei 80 konkurso dalyvių ir jų mokytojus svetingai sutiko Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla. Konkurso dalyviai savo anglų kalbos žinias turėjo pademonstruoti ne tik rašydami ir kalbėdami, bet jų laukė ir komandinė užduotis mieste bei viktorina apie Didžiąją Britaniją ir Lietuvą. Nors komandinei užduočiai pasirengti moksleiviai turėjo tik pora valandų, tai buvo ir pati smagiausia konkurso dalis. Komandų dalyvių pristatymus apie Palangos architektūrą, skulptūras, vilas ir kavines lydėjo gausūs kitų moksleivių bei mokytojų aplodismentai.

Lydintys mokytojai dalyvavo dviejuose seminaruose, kuriuos vedė LCC tarptautinio universiteto lektorė mokslų daktarė Robin Gingerich ir pedagogė iš JAV Cristina Berry.

Konkurso uždarymo metu visi dalyviai gavo padėkos dovanas. Nors pagrindinis prizas - apsilankymas JAV ambasadoje - atiteko Vilniaus licėjaus mokiniui, visi moksleiviai namo išvyko kupini įspūdžių bei suradę naujų draugų.

G.Kublickienė