„Teltonika“ džiaugiasi mūsų gimnazijos moksleiviais

TELTONIKA „Teltonika“ džiaugiasi mūsų gimnazijos moksleiviais, to priežastis – puikūs „Teltonikos“ įmonių grupės skiriamų stipendijų rezultatai. Pavasarį aktyviai įvairiais kanalais buvo kviečiami  abiturientai rinktis inžinerines specialybes ir pildyti paraiškas „Teltonikos“ stipendijai gauti. Sėkmingai užbaigta 2022/2023 metų stipendijų programos atranka.Buvo išdalintos stipendijos ir gimnazijos moksleiviai (dabar jau pirmakursiai) gavo „Teltonikos“ 3000 Eur metines stipendijas. Kadangi ir toliau yra tęsiama stipendijų programa (ji truks dar trejus metus) ir šiais mokslo metais vėl aktyviai bus kviečiami dvyliktokai domėtis inžinerinėmis specialybėmis. Daugiau apie pačią stipendijų programą galite rasti čia: https://teltonika-high-tech-hill.com/lt/scholarship

Dar kartą džiaugiamės, kad ugdote ambicingus moksleivius!

Pagarbiai
Gabrielė Gaubienė
Projektų vadovė
mobile: +370 610 01581

TELTONIKA HIGH-TECH HILL, VšĮ
Geležinio Vilko st. 18A, LT-08104
Vilnius
https://stipendija.teltonika.lt/