Rokiškio ekologų klubas

ESFIVP I 3

 

 

1 (1)Rokiškio ekologų klubas „Medeina“ 2020-2021m. vykdė projektą „Motyvacija = aktyvi veikla”.

Projekto tikslas: gerinti Rokiškio miesto neaktyvių gyventojų padėtį darbo rinkoje, motyvuoti imtis aktyvios veiklos, įtraukiant į turizmo įgūdžius ir žinias suteikiančias veiklas. Projekto Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0358.

Skaityti daugiau ...

Motyvacija = aktyvi veikla

ESFIVP I 3

 

Kviečiame jaunuolius dalyvauti projekte „Motyvacija=aktyvi veikla“ projekto kodas Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0358 finansuojamą Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis

Skaityti daugiau ...

Jaunimo verslumo skatinimo iniciatyvos Rokiškio mieste

ESFIVP I 3

 

1 (1)20 ekologų klubo „Medeina“ narių dalyvavome projekte „Jaunimo verslumo skatinimo iniciatyvos Rokiškio mieste“ finansuojamą Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Skaityti daugiau ...

Jaunimo verslumo skatinimo iniciatyvos Rokiškio mieste

ESFIVP I 3

 

Kviečiame jaunuolius dalyvauti projekte „Jaunimo verslumo skatinimo iniciatyvos Rokiškio mieste“ projekto kodas Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0356 finansuojamą Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis

Skaityti daugiau ...

Sūrių gamyba

ozkuukis (1)Ožkų ūkis

Ankstų birželio 17 d. rytą išvykome į Širvintų rajone esantį didžiausią Lietuvoje ožkų ūkį. Tik nuvykus mus pasitiko ūkio šeimininkė Dalia Anželika Ėmužytė. Pirmiausia ji mus supažindino su fermentacijos ir rūgimo procesais ir visa sūrių gamyba. Todėl patys turėjome progą pasigaminti iš ožkų pieno sūrį. Vėliau apžiūrėjome visą ūkį. Jame yra virš 600-ų ožkų, 80 avių, 3 žirgai ristūnai ir keletas ponių. Taip pat ūkyje yra paukščių: fazanų, povų, putpelių, vištų. Ūkyje auginami ir triušiai, kurie buvo tik ką atsivedę. Po kelionės po ūkį nuvykome į čia esančius svečių namus „Auksiniai rageliai“, kur patys pasiruošėme pietus ir degustavome savo pasigamintą bei kitus ožkų sūrius. Buvo labai skanu ir gardu.

Skaityti daugiau ...

Daugiau straipsnių...

  • 1
  • 2