Žaliųjų idėjų festivalis 2024

1 (1)Birželio 5 d. Prezidentūros vidiniame kieme ir istoriniame parke vyko „Žaliųjų idėjų festivalis 2024“, kur 25 skirtingos organizacijos pristatė savo idėjas.

Festivalyje dalyvavo ir Rokiškio J. Tumo- Vaižganto gimnazijos  Iag ir Ibg SR klasės mokinės: Galvydytė Luknė Gabrielė, Matiukaitė Viltė, Balčiūnaitė Kornelija, Obelinskaitė Gabija, Samuilovaitė Simona, Vasiliauskaitė Emilija, jos vyko kartu su Juodupės ir Kamajų Antano Strazdo gimnazistais.

Skaityti daugiau ...

Globalinės veiksmo dienos gimnazijoje

1 (5)Aplinkosauginio švietimo fondo (FEE) Globalinės veiksmo dienos yra kasmetinė, daugiau nei 10 metų vykdoma iniciatyva, skatinanti švietimo įstaigas imtis veiksmų prisidedant prie tvaresnės aplinkos.
Šiais metais Globalinės veiksmo dienos vyko nuo balandžio 22d. iki gegužės 3d.

Skaityti daugiau ...

Sertifikatas

sertifikataskomandaMūsų gimnazijai už pasiekimus darnaus vystymosi švietimo srityje ir kryptingą įstaigos bei visuomenės aplinkosauginio vaidmens stiprinimą įteiktas tarptautinis Gamtosauginių mokyklų programos sertifikatas. Sveikiname visą gimnazijos bendruomenę ir tikime tolesne darnia veikla.

 

 

Gimnazijos gamtosauginis komitetas

Cheminis ir biologinis vandens kokybės tyrimas

1 (1)2023  metų gegužės mėn. 22 – 24 dienomis Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos II c ir II b klasių mokiniai atliko Laukupės upelio ir Rokiškio ežero biologinius ir cheminius vandens kokybės tyrimus.

Skaityti daugiau ...

Daugiau straipsnių...