Dovanos skaityklai

knyga1knyga2Visada prisimenu mokytojus, kurie gimnazijos skaityklai dovanoja senus ir retus leidinius. Džiaugiuosi, kad jiems brangi leidinių su autografais kolekcija, kad jie supranta retų leidinių vertę. Smagu, kai mokytojai atnešę padovanoti knygas, sako, kad leidinių vieta čia, gimnazijos ,,Romuvos“ padalinio skaitykloje.

knyga3 Tokiu būdu, mes prisiglaudžiame prie kultūros lauko praeities, sėkmingai įsileisdami dabarties technologijas, galvodami apie išliekamąją vertę ateityje. Ir tokiu būdu viskas išsigrynina, turime darnią visumą. Praeitį siejame su dabartimi.

Kūno kultūros mokytoja Danguolė Ščiuplienė dovanojo kelis retus leidinius. Tai Viljamo Šekspyro ,,Hamletą“, Antano Strazdo „Parinktinius raštus mokyklai“ , leidinį apie maironio kūrybą ir niekada neprarandančią aktualumo Justino Marcinkevičiaus knygą „Lopšinė gimtinei ir Motinai“.
Nuoširdžiai dėkoju tiems žmonėms, kurie kultūrą puoselėja, saugo, o ne griauna. Skaityklos fonduose alsuoja praeitis, dabartis, o jauni žmonės kurs ateitį...
Reda Kiselytė