AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2024

1 (1)2024 m. sausio 18 d. net 103 gimnazijos mokiniai dalyvavo AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖJE 2024, kuri vyko Kaune, „Žalgirio“ arenoje.

Studijų pasirinkimas jaunam žmogui yra labai atsakingas ir sudėtingas procesas. Jaunuoliams pirmajame profesinio kelio pasirinkimo etape itin aktualu turėti ir puoselėti viziją ateities karjerai: suprasti, kuo norima tapti ir kokių veiksmų prireiks, kad pasiektų tikslą. Tam, kad susikurtų teisingą viziją ir realistiškus tikslus, kad ši vizija vieną dieną virstų realybe, jaunam žmogui jau dabar reikia priimti argumentuotus sprendimus: domėtis studijų pasiūla, rinkti informaciją, įvertinti savo turimus talentus ir jų pritaikomumą ateities profesijai, konsultuotis su ekspertais. AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2024 – būtent ta vieta, kur gimnazistams buvo suteikta visa aktuali ir reikalinga informacija ateities karjeros vizijai puoselėti. Mugės lankytojai buvo kviečiami pasiklausyti universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų skaitomų motyvacinių pranešimų ir karjeros sėkmės istorijų.

Renginyje buvo galima sutikti visų Lietuvos didžiųjų universitetų atstovus, šiais metais būsimiesiems studentams buvo pristatytas platus spektras sėkmingiausių ir populiariausių studijų programų. Šalies kolegijos mugėje pristatė tiek studijas, tiek jų išugdomų gebėjimų įvairovę bei kompetencijas, ypač vertinamas šiandieninėje darbo rinkoje. Profesinio mokymo įstaigos jaunuolius kvietė susipažinti su profesinio mokymo programomis, čia buvo kalbama apie tai, kaip savo pomėgius ir talentus paversti ateities karjera.

Karjeros konsultantės: Aldona Juškevičienė ir Rimutė Valentienė