Sėkmė Junior Achievement AcceleratorX programoje

ESU1ESU2Baigiasi šių mokslo metų veiklos Junior Achievement AcceleratorX programoje, todėl noriu pasidžiaugti visais pasiryžusiai joje dalyvauti. Nueitas nelengvas kelias – kurtos idėjos, bedrovės, patirtai nauji įspūdžiai, emocijos. Komanda E.S.U. veiklą vykdė ilgiausiai, todėl ir pasiekimų daugiausiai. Tai ne tik sėkmė, bet ir sunkus, daug kantrybės reikalaujantis darbas.
Net devyni mūsų gimnazijos III-IV kl. mokiniai išsilaikė Verslumo įgūdžių pasą – tai kvalifikacija, įrodanti 15 – 19 amžiaus mokinių verslumo įgūdžius įgytus Junior Achievement AcceleratorX programoje, jaunųjų bendrovių kūrimo ir veiklos vykdymo metu. Verslumo įgūdžių pasas (VĮP) atspindi reikalingą žinių ir kompetencijų lygį norint įsteigti ir valdyti mokomąjį verslą, kuris veikia pagal uždarosios akcinės bendrovės principus.
O šiandien pasiekė džiugi žinia, kad E.S.U. komandos prezidentė, III kl. mokinė Iveta K. laimėjo tarptautinę stažuotę Danijos lietuvių klube. Nepaprastai džiaugiuosi, nes taip pasisekė tik keturiems mokiniams iš visos Lietuvos.
R.Petkevičienė