Išvyka į Vilniaus TECH

1 (1)Gimnazijos VILNIAUS TECH klasės moksleiviai trečiadienį (2021 12 15) lankėsi VILNIUS TECH universiteto fizikos ir chemijos laboratorijose. Fizikos laboratorijoje jie tyrinėjo slopinamuosius svyravimus chemijos laboratorijoje . Dalyvavo paskaitoje „Užkariauti kosmosą: kosminių skrydžių fizika“.

Mokinių įspūdžiai:

  •  Nustebino tušinukas, kuris turi įmontuotą atsuktuvą, picos gaminimo aparatas ir išmani pipetė. Dėstytojai buvo draugiški , padėjo  atliekant laboratorinius darbus. Buvo įdomu pasiklausyti ir daugiau sužinoti apie kosminius greičius, kam jie naudojami ir kaip juos išgauti (Gabija Vaznelytė).
  • Išvyka į VGTU buvo nuostabi. Negalvojau, kad šis universitetas  toks didelis. Patiko atlikti chemijos ir fizikos laboratorinius darbus. Kiek įvairiausių prietaisų ten yra.  Ačiū už suteiktą galimybę ir lauksiu kitų kartų. (Vakaris Stankevičius).
  • Kelionė į universitetą patiko, ne tik gerai praleidome laiką, bet ir Atlikome du laboratorinius darbus, išklausiame paskaitą. Laiką praleidome turiningai. Jeigu ateityje bus dar panašių išvykų, būtinai dalyvausiu. (Viltvidas Voronkovas)
  • Man kelionė labai patiko. Patiko laboratoriniai darbai, buvo įdomi paskaita, skanus valgyklos maistas. Labiausiai patiko chemijos eksperimentai (Kazimieras Pčiolinas).

                                        Fizikos mokytoja Rasa Pranckūnienė