Nauja laboratorija ir TECH klasė gimnazijoje

Gruodžio 14 d. gimnazijos „Romuvos“ padalinyje atidaryta nauja, moderni chemijos laboratorija ir įsteigta VILNIUS TECH klasė.

Laboratorijos  atidarymo laukė ne tik gimnazijos chemijos mokytojos, bet ir visi mokiniai. Atidarymo ceremoniją pradėjusi gimnazijos direktorė Diana Guzienė  labai džiaugėsi, kad pagaliau gimnazija turi naują laboratoriją ir už tai  dėkingi Rokiškio rajono savivaldybei, kuri suprato šios laboratorijos poreikį ir skyrė lėšų jai įrengti.

Laboratorijos atidaryme dalyvavo rajono meras Ramūnas Godeliauskas  bei švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis. Rajono meras  pabrėžė, kad ilgai brandintas darbas užbaigtas ypač gražiu laiku. „Tebūnie tai lyg savotiška dovana gimnazijai artėjančių Kalėdų proga. Teatneša ši laboratorija džiaugsmą, žinių ir naudą tiek mokiniams, tiek mokytojams, tiek visai bendruomenei“.

Atsižvelgdama į šių dienų aktualijas, augant tiksliųjų ir gamtos mokslų specialistų poreikiui, gimnazija sudarė sutartį su Vilniaus TECH universitetu dėl Vilnius Tech klasės steigimo. Tai labai svarbus žingsnis ugdant gabius mokinius ir padedant jiems planuoti karjerą.  Šios klasės įkūrimas – tai galimybių  atotrūkio mažinimas tarp didžiųjų miestų ir rajonų gimnazijų. Besimokydami šioje klasėje mokiniai  gilins chemijos ,fizikos, matematikos, informatikos, ekonomikos bei grafinio dizaino žinias.

Chemijos mokytoja metodininkė, Vilnius TECH klasės vadovė Rimutė Valentienė