3x3 krepšinio čempionatas

1 (1)Baigėsi virš dviejų mėnesių trukęs Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto mokyklos 3x3 krepšinio čempionatas. Jame dalyvavo apie trisdešimt krepšinio entuziastų. Iš viso sužaista buvo virš trisdešimties rungtynių vien reguliariojo sezono etape. Buvo išaiškinti ir taikliausi mokyklos snaiperiai.

Iš taikliausių mokyklos krepšininkų du žaidėjai iš tos pačios komandos tapo baudų ir tritaškių metimo konkurso nugalėtojais. Finalinio ketvertuko kovose netrūko emocijų, kovos ir sportinio pykčio. Tiek mažajame, tiek didžiajame finale, kad būtų išrinkti nugalėtojai,  prireikė pratęsimo. Mokyklos čempionais tapo komanda ,,Ugnius Gintautas'', komandos kapitonas  Matas Juozapavičius, kuris ir buvo pripažintas naudingiausiu viso turnyro žaidėju. Taikliausiu baudų serijų metiku tapo Ainoras Kriukelis (,,Šernų Medžiotojai''). Tiksliausias lygos snaiperis iš už tritaškio linijos - Nojus Naprys (,,Šernų Medžiotojai''). 1 vietą laimėjo ,,Ugnius Gintautas'' komanda, 2 vietą -  ,,Pažarnikai'', 3 vietą -  ,,Šernų Medžiotojai''.

Dėkojame mokyklos direktorei Rasai Pranckūnienei, kūno kultūros mokytojui Arūnui Navickui, lygos partneriui Vaidui Vaicikauskui Ir lygos pagrindiniams rėmėjams UAB ,,Egrena'', UAB ,,Skado Medis'' ir Laimutei  Sadauskienei už šakočius.

Ugnius Gintautas