Kalėdinė savaitė

1 (1)Paskutinė savaitė prieš kalėdines atostogas buvo tikrai neįprasta ir gausi renginių. Gruodžio 19 d. mokiniai į mokyklą ėjo ne su kasdien nešiojamomis kurpinėmis, o su šiukšlių maišais, dėžėmis, narveliais ir t.t. Smagu, kad turime išradingų mokinių.

20 d. Senųjų rūmų mokinių seimas kvietė gimnazijos mokytojus, mokinius ir jų tėvelius smagiai ir turiningai praleisti vakarą. Organizuotoje kalėdinėje viktorinoje gilinome žinias apie Kalėdas, klausėme kalėdinių melodijų, bendravome, o svarbiausia daug  juokėmės.  Sveikiname viktorinoje nugalėjusias mamytes ir dėkojame visiems  dalyvavusiems. Tikimės, kad tokie vakarai mūsų mokykloje taps tradicija.

Gruodžio 22d. buvo smagu stebėti, kaip mokiniai  koridoriais vaikščiojo persirengę pižamomis.

Pagrindinis kalėdinės savaitės renginys – karnavalas. Jo metu I–IV klasių mokiniai scenoje pristatė pasirinktą kino filmą. Pasirodymus vertino trys komisijos narės   –  mokytojos  Jolanta Augulienė, Inga Vagonė  ir gimnazijos direktorė Rasa Pranckūnienė.  Buvo išrinkti patys linksmiausi, originaliausi pasirodymai. Renginį vedė Mokinių seimo narės Adriana Lomako ir Viltė Tunaitytė.

                                                              III a klasės mokinė, Mokinių seimo narė Viltė Tunaitytė