Liejasi ašaros.... Geras džiaugsmo ženklas

AustėjaPrie NemunėlioDžiaugiuosi, kad gimnazijos ,,Romuvos“ padalinio skaitykloje gimsta šilti ir nuoširdūs pokalbiai su gimnazistais. Taip įvyko ir šį kartą... Pokalbis su gimnaziste Austėja Kepenyte, išsirutuliojo iki interviu. Pavasarį jis ir buvo parengtas.
Rugsėjo 2 d. Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje įvyko konferencija –diskusijų forumas „Juozo Keliuočio idėjos šiuolaikinėje žurnalistikoje“. Renginyje skaičiau pranešimą ,,Daliname Juozo Keliuočio deimančiukus“. Su pranešimu galite susipažinti:
Po konferencijos gavau dovanų. Jos šildo širdį. Tai naujas Rokiškio krašto kultūros žurnalo „Prie Nemunėlio“ numeris. Jame publikuojamas interviu su mūsų gimnaziste Austėja.
Jau sklaidė žurnalo puslapius ir pati gimnazistė. Verkė... Dar tik mokslo metų pradžia, o liejasi ašaros. Geras ženklas. Tai džiaugsmo ašaros, kad tokių būtų daugiau...
Juozo Keliuočio Viešojoje bibliotekoje planuojamas žurnalo „Prie Nemunėlio“ pristatymas. Lauksime, o tuomet plačiau parašysiu apie kultūrinį gyvenimą ir Austėjos džiaugsmą.
R.Kiselytė