Sveikiname 2020 - 2021 m.m. laimėtojus

Įvyko rajono lietuvių ir anglų kalbų, biologijos, chemijos, fizikos, matematikos, informatikos olimpiados. Jose dalyvavo gausus būrys mūsų gimnazijos moksleivių. Didžiuojamės jų pasiekima

Rajono informatikos olimpiadoje geriausių rezultatų pasiekė mūsų gimnazijos moksleiviai: Uršulė Tarvydytė (I vieta), Vilius Zamuiskas (II vieta), Domantas Černius (III vieta).

Rajono anglų kalbos olimpiadoje laimėtojais tapo mūsų gimnazijos moksleiviai: Rokas Dovydėnas (I vieta), Martyna Uldukytė (II vieta), Gabija Kazanavičiūtė (III vieta).

Rajono biologijos olimpiados laimėtojai: Pijus Raugalė (I vieta), Tautvilė Jasiulevičiūtė (II vieta), Monika Kairytė (III vieta), Ąžuolas Jankauskas (III vieta), Martyna Uldukytė (II vieta), Gerda Čaikauskaitė (II vieta), Ąžuolas Rudnickas (III vieta).

Rajono chemijos olimpiadoje geriausiai sekėsi: Vakariui Šiliui (I vieta), Pauliui Buidovui (I vieta), Rusnei Vainiūnaitei (II vieta), Kostui Kasimovui (II vieta), Domantui Černiui (II vieta), Reinaldui Aleinikovui (II vieta), Uršulei Tarvydytei (II vieta), Augustinui Baltrūnui (III vieta), Pijui Raugalei (III vieta), Antanui Tarvydžiui (III vieta).

Fizikos olimpiados laimėtojais tapo: Rusnė Vainiūnaitė (I vieta), Gabrielė Šukytė (II vieta), Pijus Raugalė (III vieta), Kostas Kasimovas (I vieta), Antanas Tarvydis (I vieta), Vakaris Šilys (I vieta), Domantas Černius (II vieta), Rokas Dovydėnas (III vieta), Uršulė Tarvydytė (I vieta), Emilija Trumpaitė (II vieta), Augustas Butėnas (III vieta).

Rajono matematikos olimpiadoje geriausiai  pasirodė: Gabrielė Šukytė (I vieta), Rusnė Vainiūnaitė (II vieta), Kostas Kasimovas (I vieta), Antanas Tarvydis (II vieta), Viltvidas Voronkovas (III vieta), Vakaris Šilys (I vieta), Domantas Černius (II vieta), Martyna Uldukytė (III vieta), Emilija Trumpaitė (I vieta), Uršulė Tarvydytė (II vieta).

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojai: Patricija Peciukonytė (II vieta), Viltvydas Voronkovas (II vieta), Domantas Černius (III vieta), Uršulė Tarvydytė (II vieta).

Rajono meninio skaitymo laimėtojai: Antanas Trumpa  (I vieta), Austėja Šapolaitė  (II vieta), Tijus Aleinikovas (II vieta), Gabija Zavarskytė (III vieta).

Į respublikinės informatikos olimpiados atrankos etapą pakviesti šie mokiniai: Uršulė Tarvydytė, Vilius Zamuiskas, Domantas Černius.

AntanasT diplomasĮ respublikinę chemijos olimpiadą  pakviesti šie mūsų gimnazijos moksleiviai: Vakaris Šilys, Kostas Kasimovas, Antanas Tarvydis, Domantas Černius.

Pasibaigus rajono jaunųjų filologų konkursui, mūsų gimnazijos mokinės Eurika Čelkytė ir Eva Juškevičiūtė atstovaus mūsų rajonui Lietuvos jaunųjų filologų konkurse. Į respublikinį zonos meninio skaitymo konkurso etapą pakviestas Jonas Trumpa.

Jau paskelbti 2020 m. gruodžio 5 dieną nuotoliniu  būdu vykusio 32 – ojo Lietuvos mokinių fizikos čempionato rezultatai. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos moksleiviai. A.Tarvydis čempionate II klasių grupėje užėmė 3 vietą. Sveikiname gimnazistą A.Tarvydį ir jį parengusią fizikos mokytoją Rasą Pranckūnienę.