Kada pradėti tyrinėti aplinką

346087199 954703305733368 6647429485353215276 nKada pradeti tyrinėti aplinką, kurioje teks praleisti nemažai laiko? Turbūt reikia tada, kai viskas įdomu, smalsu ir nauja… Gegužės 17 dieną gimnazija pakvietė pamatyti, tyrinėti ir patirti Rokiškio lopšelio-darželio “Varpelis” būsimų priešmokyklinukų “Žiogelis” grupę. Sugūžėjo į gimnaziją daug nuostabių vaikučių, kurie “pasimatavo” gimnazisto suolą!

Sužinoję ką moko biologijos, fizikos ir chemijos dalykai, smalsuoliai ėmėsi tyrinėti praktiškai gamtamokslių dalykų: biologijos labaratorijoje su mokytoja Ledina Vipiene išbandė 3D vizualizaciją, pamatė daug įdomių vaizdų, sužinojo daug naudingų dalykų, kurie sukėlė daug gerų emocijų, fizikos labaratorijoje mokytoja Vida Stalionienė parodė, kaip išgauti elektrą, sujungus elektros grandinę. Vaikai išvydo, kaip lemputės užsidegė bei garsas sklido iš sujungto įrenginio. Chemijos labaratorijoje mokytoja Rimutė Valentienė parodė keletą bandymų ir leido patiems atlikti bandymą, pilstyti skysčius su pipete į mėgintuvėlius ir stebėti, kaip keičiasi skysčio spalva, taip pat buvo išaiškinta, ką reiškia tam tikrų medžiagų ženklinimas, kurie ženklai ypatingai pavojingi, kuriuos ženklus išvydus reikia elgtis atsargiai ir atsakingai.

Na ir žinoma, aplankėme gimnazijos relaksinę zoną, kurioje gimnazistai gali pailsėti, žaisti stalo žaidimus, pabūti su draugais laisvu nuo pamokų metu.

Daug pamatę ir patyrę, su daug emocijų ir puikia nuotaika atsisveikinome! Tikimės, kad ateityje bendrystė vyks ir toliau…juk tyrinėti niekada nei per vėlu, nei per anksti.

Pagarbiai

Suaugusiųjų ir jaunimo skyriaus vedėja

Edita Danienė