I partnerių susitikimas Čekijoje

1 (1)2019 metų gruodžio 11-13 dienomis vyko pirmasis 6 šalių susitikimas Prahoje projekto „ZOOM MEDIA“ Nr.2019-1-CZ01-KA201-061231 tolimesnių veiklų planavimui. Projekto koordinatorė Lietuvoje mokymo centro  anglų kalbos mokytoja metodininkė Violėta Deksnienė.

„Zoom Media“ yra medijų raštingumo ir kritinio mąstymo projektas. Mokyklos ir nevyriausybinės organizacijos ir švietimo centrai iš 6 šalių (Jungtinės Karalystės, Čekijos Respublikos, Italijos, Graikijos, Turkijos, Lietuvos) kartu dirba siekdamos didinti švietimą kovojant su dezinformacija. Susitikome suplanuoti dvejų metų trukmės bendradarbiavimą. Pasiskirti vaidmenis, įvertinti pajėgumus ir nusistatyti bendradarbiavimo gaires.

Tarptautinį projekto „ZOOM Media“ metu bus rengiama metodikos, kurias galėtų naudoti mokyklos, nevyriausybinės organizacijos, universitetai, ar kitos panašios vietos, dirbančios su jaunimu. Projekto darbo grupę sudaro švietimo, žiniasklaidos priemonių naudojimo raštingumo, kritinio mąstymo specialistai turintys ilgametę patirtį. Projekto trukmė dveji metai.

Visos šalys turės daugybę užsiėmimų, susitikimų, seminarų, internetinių seminarų ir … knygą!

Projekto tikslas – daugiau sužinoti apie žiniasklaidos priemonių naudojimo raštingumą Europoje ir visame pasaulyje ir sukurti metodiką, kurią būtų galima plačiai naudoti.
Prisijunkite prie „ZOOM Media“.

Susipažinti su vykdomomis veiklomis galite http://www.zoommedia.info/

Edita Danienė