Kursai Barselonoje

Erasmus+

 

 

Barselona (1)Birželio 3-14 dienomis pagal Erasmus +KA-1 projektą “Tobulėjantys mokytojai- geresnė mokykla“ dalyvavau kvalifikacijos kėlimo kursuose Barselonoje, Ispanijoje.

Kai reikėjo pasirinkti kursus, kuriuose norėčiau tobulintis, net nedvejodama pasirinkau kursus Barselonoje apie išmaniųjų įrankių, programėlių bei socialinių medijų taikymą pamokose. Šiuolaikinė pamoka sunkiai įsivaizduojama be viso to, todėl šie kursai atitiko mano poreikius bei pateisino lūkesčius. Dėka puikių mokymų lektorių, kurie yra tikri savo srities profesionalai,  dviejų savaičių tobulinimosi kursai buvo labai intensyvūs: kūrėme ne tik įvairiausius išmaniųjų programėlių testus, bet taip pat ir internetines klases, internetinius žurnalus, internetinę radijo laidą, bei 3D nuotraukas. Labiausiai džiugino, kad mokymų grupės buvo nedidelės: pirmos savaitės grupėje buvome 7 mokytojai, o antroje savaitėje dalyvavome tik 4.  Tad buvo puiki galimybė ne tik susipažinti su įvairiomis programėlėmis, bet ir jas išbandyti kartu su mokymų dalyviais bei daug individualiai konsultuotis su lektoriais.  Šie kursai buvo puiki proga susidraugauti su mokytojais iš Vokietijos, Lenkijos bei Prancūzijos, pasidalinti ne tik gerąją patirtimi bet ir padiskutuoti su kokiais iššūkiais susiduria mokytojai įvairiose šalyse.

Dvi savaitės Barselonoje padovanojo neišdildomos patirties ir nepakartojamų įspūdžių klaidžiojant daugiakultūrinio miesto gatvėmis, aplankant pačius žinomiausius miesto objektus bei bendraujant su vietiniais žmonėmis.

Mokytoja Giedrė Kublickienė