„Teltonika“ džiaugiasi mūsų gimnazijos moksleiviais

TELTONIKA „Teltonika“ džiaugiasi mūsų gimnazijos moksleiviais, to priežastis – puikūs „Teltonikos“ įmonių grupės skiriamų stipendijų rezultatai. Pavasarį aktyviai įvairiais kanalais buvo kviečiami  abiturientai rinktis inžinerines specialybes ir pildyti paraiškas „Teltonikos“ stipendijai gauti. Sėkmingai užbaigta 2022/2023 metų stipendijų programos atranka.Buvo išdalintos stipendijos ir gimnazijos moksleiviai (dabar jau pirmakursiai) gavo „Teltonikos“ 3000 Eur metines stipendijas. Kadangi ir toliau yra tęsiama stipendijų programa (ji truks dar trejus metus) ir šiais mokslo metais vėl aktyviai bus kviečiami dvyliktokai domėtis inžinerinėmis specialybėmis. Daugiau apie pačią stipendijų programą galite rasti čia: https://teltonika-high-tech-hill.com/lt/scholarship

Skaityti daugiau ...

Išvyka į „Teltoniką“

Teltonika (1)Teltonika (2)Gruodžio 1d. 18 gimnazistų lankėsi vienoje iš aukštųjų technologijų įmonių ,,Teltonika ‘‘,įsikūrusių Kaune . Lietuvoje veikianti  „Teltonikos“ prekės ženklo įmonė projektuoja ir gamina išskirtinius, saugius ir patikimus interneto produktus, taip pat rūpinasi  pardavimais ir technine pagalba tokiuose didžiuosiuose pasaulio miestuose kaip Torontas, Meksikas, Lima, San Paulas, Santjagas, Kasablanka, Johanesburgas, Nairobis, Kyjivas, Almata, Dubajus, Karačis, Bengalūras, Kvala Lumpūras, Džakarta, Honkongas, Sidnėjus. Šioje įmonėje Kaune dirba 446 darbuotojai, jų amžiaus vidurkis 28 metai.

Skaityti daugiau ...

Išvyka į Vilnius Tech

vilnius tech (1)Lapkričio 11d.gimnazijos abiturientai buvo išvykę į VILNIUS TECH atvirų durų dieną.

Skaityti daugiau ...

Infomobilis

1 (4)Spalio 13 dieną 14 Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos  mokinių aplankė mobiliąją STEAM laboratoriją-infomobilį. Šią ekskursiją dovanojo Rokiškio Verslo klubas.  Infomobilis tai technologijų ir inžinerinio mokymo įranga aprūpintas specialus autobusas, kur gimnazistai supažino su inžinerinės pramonės profesijomis, mokymosi, praktikos ir karjeros galimybėmis. Infomobilyje sumontuota technika: automatizuota išmaniosios gamybos linija, frezavimo ir tekinimo bei lazerinio pjovimo staklės, suvirinimo simuliatorius, 3D spausdintuvas, įvairūs mokomieji stendai, suteikiantys galimybę pažinti profesijas ir jas „pasimatuoti".

Skaityti daugiau ...

Karjeros diena 2022

Kovo 23  d. gimnazijoje jau tradiciškai, 16 metus iš eilės, vyko ,,Karjeros diena 2022“. Netradicines dienas visai mokyklai organizuoti nuotoliniu būdu yra iššūkis, tačiau manome, kad su iššūkiu mums pavyko susidoroti puikiai. 

Skaityti daugiau ...

Daugiau straipsnių...