Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos direktoriaus 2021 m. vasario 28 d. įsakymu Nr.V-12, nuo 2021 m. kovo 1 dienos iki kovo 31 dienos gimnazijos I-IV klasių mokinių ugdymas pagal pagrindinio ugdymo ir vidurinio ugdymo programas vykdomas nuotoliniu būdu.

(skaityti įsakymą)

Informacija eksternams

Dėl pasirinktų BE perlaikymo 2021 m. pagrindinėje sesijoje prašome kreiptis į pavaduotoją Jolantą Juodinytę (Gimnazijos Senieji rūmai). Eksternas už kiekvieną pasirinktą BE moka po 14,48 €. Mokėti pavedimu į Rokiškio J.Tumo-Vaižganto gimnazijos sąskaitą LT 947182800000142692 (įstaigos kodas 302843970; AB Šiaulių banko kodas 71828). Kontaktai: tel. 8 458 51593; e-paštas rastine@rvg.lt

2019 - 2020 mokslo metai

Rajoninės olimpiados/konkursai

Rokiškio rajono 11 klasių mokinių anglų kalbos konkursas

  • Vilius Zamuiskas, III a klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Jolanta Stalemėkaitė;
  • Eglė Mikšytė, III a klasė, II vieta; mokyt. metodininkas Jolanta Stalemėkaitė;
  • Rimgailė Bulovaitė, III b klasė, III vieta; mokyt. metodininkas Jolanta Stalemėkaitė.

Rokiškio rajono 8-12 klasių mokinių informatikos olimpiada

  • Vilius Zamuiskas, III a klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Stepas Ramanauskas;
  • Jokūbas Vigėlis, IV d klasė, II vieta; mokyt. metodininkas Stepas Ramanauskas;
  • Uršulė Tarvydytė, III d klasė, III vieta; mokyt. metodininkas Stepas Ramanauskas.

Rokiškio rajono 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada

  • Antanas Tarvydis, Ic klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Rimutė Valentienė;
  • Kostas Kasimovas, I c klasė, II vieta; mokyt. metodininkas Rimutė Valentienė;
  • Domantas Černius, II d klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Rimutė Valentienė;
  • Vakaris Šilys , II d klasė, II vieta; mokyt. metodininkas Rimutė Valentienė;
  • Renaldas Aleinikovas , II f klasė, III vieta; mokyt. metodininkas Danutė Ramanauskienė;
  • Uršulė Tarvydytė , III d klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Rimutė Valentienė;
  • Paulius Buidovas , III d klasė, II vieta; mokyt. metodininkas Rimutė Valentienė;
  • Bernardas Gediminas Jencius , IV er klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Danutė Ramanauskienė;
  • Justina Kukelkaitė , IV e klasė, II vieta; mokyt. metodininkas Danutė Ramanauskienė;
  • Egidijus Vilčiauskas , IV d klasė, III vieta; mokyt. metodininkas Danutė Ramanauskienė.

 Rokiškio rajono 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada

  • Antanas Tarvydis, I c klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Jolanta Bernienė;
  • Kostas Kasimovas, I c klasė, II vieta; mokyt. metodininkas Jolanta Bernienė;
  • Saulius Limontas, I e kalsė, III vieta; mokyt. metodininkas Jolanta Bernienė;
  • Arina Timofejeva, II b klasė, III vieta; mokyt. metodininkas Milda Klimienė;
  • Andrius Juozapavičius, II f klasė, III vieta; mokyt. metodininkas Rita Šarkauskienė;
  • Emilija Trumpaitė, III d klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Jolanta Makutėnienė;
  • Uršulė Tarvydytė, III d klasė, II vieta; mokyt. metodininkas Jolanta Makutėnienė;
  • Titas Gabrielius Makšimas, IV e klasė, II vieta; mokyt. metodininkas Jolanta Makutėnienė;
  • Dovydas Kundrotas, IV d klasė, III vieta; mokyt. metodininkas Jolanta Makutėnienė.

  Rokiškio rajono 9-12 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

  • Emilė Saulytė, I d klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Indra Kazulėnienė;
  • Gabija Kazanavičiūtė, II b klasė, II vieta; mokyt. metodininkas Jolanta Augulienė;
  • Martyna Uldukytė, II a klasė, III vieta; mokyt. metodininkas Jolanta Augulienė;
  • Uršulė Tarvydytė, III d klasė, I vieta, mokyt. metodininkas Rasa Saniukienė.

  Rokiškio rajono 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada

  • Kostas Kasimovas, I c klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Virginija Gudonienė;
  • Renaldas Aleinikovas, II f klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Virginija Gudonienė;
  • Andrius Juozapavičius, II f klasė, III vieta; mokyt. metodininkas Virginija Gudonienė;
  • Domantas Černius, II d klasė, III vieta; mokyt. metodininkas Virginija Gudonienė;
  • Ąžuolas Rudnickas, III a klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Dalia Spundzevičienė;
  • Ugnė Bružaitė, IV a klsė, I vieta; mokyt. metodininkas Dalia Spundzevičienė;
  • Eglė Šustauskaitė , IV f klasė, II vieta; mokyt. metodininkas Virginija Gudonienė;
  • Vesta Čiudaitė, IV e klasė, III vieta; mokyt. metodininkas Virginija Gudonienė.

 Rokiškio rajono 9-10 klasių mokinių anglų kalbos konkursas

  • Austėja Šapolaitė, I c klasė, III vieta; mokyt. ekspertas Irena Laužadienė;
  • Silvija Lažauskaitė, II d klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Rita Kairelytė-Milaknienė;
  • Gabija Kazanavičiūtė, II b klasė, II vieta; mokyt. metodininkas Aneta Milevičienė.

Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas rajono etapas

  • Eurika Čelkytė, I c klasė, lauretas; mokyt. metodininkas Ramutė Prascienienė;
  • Uršulė Tarvydytė, III d klasė, laureatas; mokyt. metodininkas Rasa Saniukienė;
  • Eva Juškevičiūtė, III d klasė, lauretas; mokyt. metodininkas Rasa Saniukienė.

Rokiškio rajono 9-12 klasių meninio skaitymo konkursas

  • Ernestas Jasiūnas, III a klasė, II vieta; vyr. mokyt. Zelma Gelžinienė;
  • Austėja Šapolaitė, I c klasė, III vieta; mokyt. metodininkas Ramutė Prascienienė;

Rokiškio rajono 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiada

  • Antanas Tarvydis, 1 gimn. klasė, I vieta; mokyt.metodininkas Rasa Pranckūnienė;
  • Vakaris Šilys, 2 gimn.klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Zigmantas Meškauskas;
  • Uršulė Tarvydytė, 3 gimn. klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Rasa Pranckūnienė;
  • Bernardas Gediminas Jencius, 4 gimn. klasė,I vieta, mokyt. metodininkas Rasa Pranckūnienė;
  • Kostas Kasimovas, 1 gimn. klasė, II vieta; mokyt. metodininkas Rasa Pranckūnienė;
  • Paulius Buidovas, 3 gimn. klasė, II vieta; mokyt. metodininkas Rasa Pranckūnienė;
  • Marius Šedys, 4 gimn. klasė, II vieta; mokyt. metodininkas Zigmantas Meškauskas;
  • Kazimieras Pčiolinas, 1 gimn. klasė, III vieta; mokyt. metodininkas Vida Stalionienė;
  • Vilius Zamuiskas, 3 gimn. klasė, III vieta; mokyt. metodininkas Rasa Pranckūnienė.

Rokiškio rajono 9-12 klasių mokinių muzikos olimpiada

  • Paulius Buidovas, 3 gimn. klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Egidijus Kundrotas.

 Rokiškio rajono 9 klasių mokinių geografijos olimpiada „Mūsų gaublys“

  • Kazimieras Pčiolinas, 1 gimn. klasė, I vieta; vyr. mokytojas Renata Stanišauskienė;
  • Kevinas Pocevičius, 1 gimn. klasė, II vieta; vyr. mokytojas Renata Stanišauskienė;
  • Ąžuolas Jankauskas, 1 gimn. klasė, III vieta, mokyt. metodininkė Margarita Zadorožnienė.

 Rokiškio rajono 11 klasių mokinių geografijos olimpiada „Mūsų gaublys“

  • Jonas Trumpa, 3 gimn. klasė, I vieta; mokyt. metodininkė Margarita Zadorožnienė;
  • Miglė Andriūnaitė, 3 gimn. klasė, II vieta,  vyr. mokytojas Renata Stanišauskienė;
  • Pijus Zlatkus, 3 gimn. klasė, III vieta, mokyt. metodininkė Danguolė Ščiuplienė.

 Rokiškio rajono 10 klasių mokinių geografijos olimpiada „Mūsų gaublys“

  • Arina Timofejeva, 2 gimn. klasė, II vieta; vyr. mokytojas Renata Stanišauskienė;
  • Domantas Černius, 2 gimn. klasė, III vieta, mokyt. metodininkė Margarita Zadorožnienė;

 Rokiškio rajono 12 klasių mokinių geografijos olimpiada „Mūsų gaublys“

  • Gražvydas Strazdauskas, 4 gimn. klasė, III vieta; vyr. mokytojas Renata Stanišauskienė;

  Rokiškio rajono 10 - 11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada

  • Arina Katina, 3 gimn. klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Natalija Liugienė;
  • Eurika Čelkytė, 1 gimn. klasė, III vieta, mokyt. metodininkas Natalija Liugienė;

  Rokiškio rajono 9- 10 klasių mokinių technologijų olimpiada

  • Arminas Lazaris, 2 gimn. klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Linas Augulis;
  •  Saimonas Zizas, 1 gimn. klasė, II vieta,  mokyt. metodininkas Linas Augulis;

Rokiškio rajono 11- 12 klasių mokinių technologijų olimpiada

  • Gabrielė Čaponkaitė, 3 gimn. klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Linas Augulis;

Rokiškio rajono 10- 12 klasių mokinių istorijos olimpiada

  • Herkus Kišūnas, 4 gimn. klasė, I vieta; mokyt. metodininkas Erikas Gaigalas;
  • Jonas Trumpa, 3 gimn. klasė, II vieta,   mokyt. metodininkas Erikas Gaigalas;
  • Arnas Kišūnas, 3 gimn. klasė, III vieta, mokyt. metodininkas Dalia Golubeckienė.

 Rokiškio rajono 12 klasių mokinių anglų kalbos rašinio konkursas

  • Egidijus Vilčiauskas, 4 gimn. klasė, I vieta, mokyt. ekspertė Irena Laužadienė;
  • Greta Minkevičiūtė, 4 gimn. klasė, II vieta, mokyt. ekspertė Irena Laužadienė.

   Rokiškio rajono 8-12 klasių mokinių dailės olimpiada

  • Greta Minkevičiūtė, 4 gimn. klasė, I vieta, mokyt. metodininkas Inga Vagonė;
  • Kasparas Keraitis, 2 gimn. klasė, II vieta,  mokyt. metodininkas Linas Augulis;
  • JUstina Kukelkaitė, 4 gimn. klasė, III vieta, mokyt. metodininkas  Marina Kubilienė.