SVARBI INFORMACIJA

2020 m. lapkričio 9 d. - 2020 m. lapkričio 29 d. Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje ugdymas organizuojamas mišriu ugdymo proceso organizavimo būdu, derinant kas savaitę nuotolinį mokymą su kasdieniu:
● 2020 m. lapkričio 9-13 d. - III-IV klasėms (kontaktinis mokymas);
● 2020 m. lapkričio 16-20 d. – I klasėms (kontaktinis mokymas);
● 2020 m. lapkričio 23-27 d. - II klasėms (kontaktinis mokymas).
(įsakymo nuoroda)

ĮSAKYMAS
Dėl infekcijų plitimą ribojančio režimo
Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos
Senųjų Rūmų padalinyje taikymo

2020 m. lapkričio 23 d. Nr. AV-1204
Rokiškis (skaityti įsakymą)

Informacija eksternams

Dėl pasirinktų brandos egzaminų perlaikymo 2021 m. pagrindinėje sesijoje prašome kreiptis į pavaduotoją Jolantą Juodinytę (Gimnazijos Senieji rūmai). Su savimi turėti asmens dokumentą, brandos atestatą ir dokumentą, liudijantį apie sumokėtą įmoką (kvitą, pervedimo patvirtinimą ar pan.).
Eksternas už kiekvieną pasirinktą brandos egzaminą moka po 14,48€. Mokėti pavedimu į Rokiškio J.Tumo-Vaižganto gimnazijos sąskaitą LT 947182800000142692 (įstaigos kodas 302843970; AB Šiaulių banko kodas 71828). Kontaktai informacijai gauti ir perduoti: Tel. 8 458 51593; E-paštas rastine@rvg.lt

Saulė glosto upes ir miškus

saule glosto upes ir miskus (1)Birželio 14-15 dienomis ekologų klubo nariai išsiruošė į stovyklą. Ankstų rytą aptarę stovyklos planą išvykome į Mindūnų apžvalgos bokštą Molėtų rajone. Bokšto aukštis 36 metrai (antras pagal aukštį Lietuvoje). Į bokštą ne visi išdrįso kopti. Užlipę matėme nuostabius gamtos vaizdus, per žiūronus stebėjome įvairias ekologines bendrijas, tiek miškų, tiek ežerų.

Apsigyvenome Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre Švenčionių rajone. Įsikūrę ir pailsėję išvykome į žygį Sirvetos regioninio parko pažintiniu taku stebėti mitologinių objektų, floros ir faunos. Žygyje orientavomės pagal paukščio skulptūrą. Take matėme dievybės Medeinos skulptūrą.

Po žygio susipažinome su Kaltanėnų skulptūrų parku, jo želdiniais ir flora. Nustebome, kad jame galima pramogauti ir ilsėtis su palapinėmis.

Sutemus išplaukėme į naktinį ekologinį vandens žygį valtimis. Plaukimo metu mus lydėjo mėnulis, tamsoje buvo nelengva orientuotis ir įveikti kliūtis. Nors po žygio jėgos išseko, tačiau dar dalyvavome naktinio kvadrato ir krepšinio varžybose. Visai jėgoms išsekus nuėjome šiek tiek pasnausti.

Po pusryčių išplaukėme į ekologinį žygį baidarėmis Žeimenos upe. Plaukti buvo nelengva, daug kliūčių, labai pavargome, net norėjome verkti. Po plaukimo dar pėstute turėjome pasiekti autobusą. Dviračiais važinėjome po Kaltanėnų apylinkes. Matėme nuostabias senovines sodybas, lietuvių liaudies paveldą. Nors visi buvome labai pavargę, bet namo grįžome dainuodami. Mums pritarė ir mokytoja, ir vairuotojas.

Ekologų klubo „Medeina“ nariai Deimantas, Goda, Gerda, Kornelija.