Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos direktoriaus 2021 m. sausio 4 d. įsakymu Nr.V-1, nuo 2021m. sausio 6 dienos iki sausio 31 dienos gimnazijos I-IV klasių mokinių ugdymas pagal pagrindinio ugdymo ir vidurinio ugdymo programas vykdomas nuotoliniu būdu.

(skaityti įsakymą)

Informacija eksternams

Dėl pasirinktų BE perlaikymo 2021 m. pagrindinėje sesijoje prašome kreiptis į pavaduotoją Jolantą Juodinytę (Gimnazijos Senieji rūmai). Eksternas už kiekvieną pasirinktą BE moka po 14,48 €. Mokėti pavedimu į Rokiškio J.Tumo-Vaižganto gimnazijos sąskaitą LT 947182800000142692 (įstaigos kodas 302843970; AB Šiaulių banko kodas 71828). Kontaktai: tel. 8 458 51593; e-paštas rastine@rvg.lt

Jaunųjų ūkininkų turistinė stovykla „GAMTOS DĖLIONĖ“

Nida (1)Rugsėjo 4-6 dienomis gimnazijos jaunieji ūkininkai dalyvavo stovykloje Nidoje. Į kelionę išvykome 6 val. ryte. Kelionėje gidas Evaldas  mums papasakojo apie Aukštaitijos ir Žemaitijos bei Kuršių nerijos gamtą. Pirmiausia sustojome Kėdainių rajone esančiame Žebarauskų bulvių ūkyje. Susipažinome su ūkininku Rimantu Žebarausku. Pats ūkininkas , aistringas medžiotojas, mums parodė savo ragų kolekciją ir šiek tiek papasakojo apie ją. Lankėme  ES standartus atitinkantį bulvių ūkį. Ūkininkas  parodė  savo ūkį, papasakojo,  kaip bulvės iš laukų patenka į parduotuvių lentynas. Vėliau važiavome į laukus apžiūrėti, kaip nuimamas derlius, sandėliuojamos bulvės. Ekskursijos po ūkį pabaigoje jo savininkas mus pavaišino virtomis bulvėmis ir kefyru. Visi skaniai pavalgėme ir toliau tęsėme kelionę .

 Atvykę į Klaipėdą, turėjome apžvalginę ekskursiją  po senamiestį , grožėjomės pastatų architektūra ir istoriniais paminklais.

  Persikėlę keltu pasiekėme Nidą. Pavalgę kavinėje ,,Senas uostas" įsikūrėme viešbutyje ,,Zunda". Vėliau apžiūrėjome Parnidžio kopas. Nuo kopos atsiveria labai gražus vaizdas - matosi jūra, kopos, marios. Pabuvę prie  jūros grįžome viešbutį , turėjome laisvo laiko  pasivaikščioti  po Nidą.

   Antrąją dieną papusryčiavę su nacionalinio parko darbuotoja Barbora vykdėme savanorišką veiklą Kuršių nerijos nacionaliniame parke: eidami pajūriu, rinkome šiukšles ir kopose rovėme mažas pušeles. Popietę plaukiojome po marias  laivu“ Austėja“. Plaukdami matėme skraidančius kormoranus, briedžių pėdsakus kopose, grožėjomės Nidos kraštovaizdžiu.

  Paskutiniąją dieną atsisveikinę su Nida važiavome prie mirusių kopų. Stebėjome paukščių migraciją.    Kormoranų kolonijos vietoje stebėjome invazinės rūšies padarinius. Po to persikėlėme į Klaipėdą. Iš Klaipėdos važiavome į Kretingą, ten apsilankėme žiemos sode, kuriame susipažinome su sodo ekspozicija.   Pasivaikščiojome po dvaro kiemelį ir  kupini geros nuotaikos  grįžome į Rokiškį.

Erika ir Dovilė